Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році
У січні – лютому 2020 року 77 учнів закладів загальної середньої освіти міста взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. Із них: 32 учні Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, 2 учні Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, 16 учнів Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, 4 учнів Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ЗОШ №4, 1 учень Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, 19 учнів Вараської гімназії, 3 учні Заболоттівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Згідно наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 03.04.2020 № 92 «Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році» 45 учнів (58,4%) ( в 2018-2019 н.р. 54 учні) закладів освіти міста Вараша стали переможцями (дипломами І ступеня нагороджені 5 учнів, ІІ ступеня – 14 учнів, ІІІ ступеня – 26 учнів) та посіли п’яте місце з 26 команд області в рейтинговій таблиці.
Найкращі результати показали учні таких закладів освіти: Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – 22 призових місця (перших – 2, других – 6, третіх – 14) – вибороли четверте місце серед закладів загальної середньої освіти області; Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – 11 призових місць (перших – 2, других – 4, третіх – 5) – розташувалися на дванадцятому місці серед закладів загальної середньої освіти області; Вараська гімназія – 9 призових місць (перших -1, других – 3, третіх – 5). Учні Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 вибороли два місця (ІІ – 1, ІІІ – 1). Команда Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 виборола одне третє місце.
Слід відзначити тих учнів, які брали участь в кількох олімпіадах та стали переможцями. Упродовж трьох років поспіль виборює перші місця із фізики та інформатики ЛОБАНОВ Данило, учень 10 класу Вараської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1. Цьогоріч Данило здобув найбільшу кількість перемог (7 перемог) серед усіх учасників обласних олімпіад (інформатика, фізика – І місце; інформаційні технології, астрономія – ІІ місце; хімія, математика, економіка – ІІІ місце).
- БОЙКО Владислав, учень 10 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, учасник 5 олімпіад, переможець 3 олімпіад (ІІ місце з інформаційних технологій, ІІІ – з правознавства, історії);
- ПАЛІЙ Олександр, учень 8 класу Вараської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3, учасник та переможець 2 олімпіад ( ІІ – географія, хімія).
- ПАНЧЕНКО Зоя, учениця 9 класу Вараської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1, учасник і переможець 2 олімпіад (ІІ - математика, фізика);
- МАРЧУК Софія, учениця 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, учасник та переможець 2-х олімпіад (ІІ – біологія, ІІІ – екологія).
- ОЛЕНИК Дарина, учениця 10 класу Вараської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3, учасник і переможець 2 олімпіад (ІІІ – правознавство, географія).
Щиро дякуємо педагогам за підготовку учнів до ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. По 3 переможці підготували: Мирослава МАМЧИЧ та Тетяна ГРУШЕВСЬКА - вчителі інформатики Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, вчитель географії Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Світлана ТАЛАХ. Вчитель фізики та астрономії Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Катерина СИДОРЧИК, вчитель правознавства Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Олена КРАВЧУК, вчитель математики Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Галина ІВАСЮК, вчитель російської мови та літератури Вараської гімназії Юрій КОВАЛЕЦЬ, вчитель біології та екології Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Тетяна ПРОЗАПАС, вчитель інформатики Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Олена МЕЛЬНИК, вчитель математики Вараської гімназії Лариса ЗАТІРКА підготували по 2 переможці.
За перемогу у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів такі учні: список переможців
Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році
№ з/п | Назва предмета | Клас | Дата проведення |
1 | Українська мова і література | 7 – 11 | 12.11.2019 |
2 | Трудове навчання (технології) | 9, 11 | 20.11.2019 |
3 | Інформатика | 8 – 11 | 22.11.2019 |
4 | Німецька мова | 8 – 11 | 25.11.2019 |
5 | Біологія | 8 – 11 | 27.11.2019 |
6 | Географія | 8 – 11 | 29.11.2019 |
7 | Англійська мова | 8 – 11 | 02.12.2019 |
8 | Хімія | 7 – 11 | 04.12.2019 |
9 | Фізика | 7 – 11 | 06.12.2019 |
10 | Історія | 8 – 11 | 09.12.2019 |
11 | Екологія | 10 – 11 | 10.12.2019 |
12 | Російська мова і література | 9 – 11 | 11.12.2019 |
13 | Астрономія | 10 – 11 | 13.12.2019 |
14 | Інформаційні технології | 8 – 11 | 16.12.2019 |
15 | Математика | 6 – 11 | 18.12.2019 |
16 | Правознавство | 9 – 11 | 20.12.2019 |
17 | Економіка | 9 – 11 | 23.12.2019 |
Коментарi