Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
29 листопада 2019 року на базі Вараської ЗОШ №4 пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За перемогу змагались 58 учнів ЗЗСО Вараської ОТГ: 17 учнів 8-го класу, 16 учнів 9-го класу, 11 десятикласників та 14 учнів 11 класу.
Перемогу здобули:
№ | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Найменування навчального закладу | Клас навчання | Прізвище, ім´я, по батькові працівника, який підготував учня | Місце |
1 | Палій Олександр Юрійович | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 | 8 | Талах Світлана Григорівна | І |
2 | Ціпкайло Андрій Ігорович | Вараська гімназія | 8 | Літвінчук Тетяна Олексіївна | ІІ |
3 | Гузей Дарина Сергіївна | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 | 8 | Чилій Валентина Григорівна | ІІІ |
4 | Савчук Ольга Леонідівна | Заболотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів | 8 | Годунко Ольга Володимирівна | ІІІ |
5 | Парейко Владислав Юрійович | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 | 8 | Колодій Лариса Андріївна | ІІІ |
6 | Вишневський Дмитро Петрович | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 | 8 | Чилій Валентина Григорівна | ІІІ |
7 | Швець Роман Володимирович | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 | 8 | Китун Поліна Іванівна | ІІІ |
8 | Федосюк Олександр Вікторович | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 | 8 | Колодій Лариса Андріївна | ІІІ |
9 | Виговський Ростислав Сергійович | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 | 8 | Чилій Валентина Григорівна | ІІІ |
1 | Нестерчук Марія Леонідівна | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 | 9 | Талах Світлана Григорівна | І |
2 | Кравець Артем Вікторович | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 | 9 | Стельмах Іван Петрович | ІІ |
3 | Пилипака Мар’яна Володимирівна | Вараська гімназія | 9 | Літвінчук Тетяна Олексіївна | ІІ |
4 | Клімук Вікторія Олександрівна | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 | 9 | Талах Світлана Григорівна | ІІІ |
5 | Савчук Назарій Вікторович | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 | 9 | Талах Світлана Григорівна | ІІІ |
6 | Курець Орест Андрійович | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 | 9 | Шулячинська Наталія Анатоліївна | ІІІ |
7 | Герман Вікторія Сергіївна | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 | 9 | Стельмах Іван Петрович | ІІІ |
1 | Оленик Дарина Олександрівна | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 | 10 | Талах Світлана Григорівна | І |
2 | Сусь Марта Степанівна | Вараська гімназія | 10 | Літвінчук Тетяна Олексіївна | ІІ |
3 | Гонта Єлизавета Олександрівна | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 | 10 | Шулячинська Наталія Анатоліївна | ІІІ |
4 | Бойко Владислав Романович | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 | 10 | Суворова Галина Миколаївна | ІІІ |
5 | Лесько Олексій Миколайович | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 | 10 | Нестерчук Інна Михайлівна | ІІІ |
1 | Талах Владислав Юрійович | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 | 11 | Колодій Лариса Андріївна | І |
2 | Дулько Діана Олександрівна | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 | 11 | Колодій Лариса Андріївна | ІІ |
3 | Несіпбаєва Даміра Болатівна | Варавська гімназія | 11 | Павлік Ірина Анатоліївна | ІІ |
4 | Марчук Софія Петрівна | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 | 11 | Чирва Людмила Іванівна | ІІІ |
5 | Перешеєв Дмитро Ігорович | Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 | 11 | Чирва Людмила Іванівна | ІІІ |
6 | Татусь Анастасія Сергіївна | Вараська гімназія | 11 | Павлік Ірина Анатоліївна | ІІІ |
7 | Кравчук Владислав Валерійович | Заболотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів | 11 | Годунко Ольга Володимирівна | ІІІ |
Вітаємо учасників з перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Ми вами пишаємось!
Висловлюємо щиру вдячність вчителям географії за підготовку учнів. Бажаємо натхнення, здійснення мрій та відчуття радості!
Коментарi