Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики
06 грудня 2019 року на базі Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади зфізики. За перемогу змагались 83 учні із семи закладів загальної середньої освіти Вараської ОТГ.
Найкращі результати показали учні Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Вараської гімназії - по 11 призових місць, закладу загальної середньої освіти с.Заболоття, Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 – по 4 призових місця, Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 – 2 призових місця, Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 – по 1 призовому місцю.
Перемогу вибороли:
№ | Прізвище, ім’я | ЗЗСО | Місце | Вчитель |
7 клас | ||||
1 | Сусь Олександр | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 | 1 | Нікітіна Г.М. |
2 | Пуха Софія | Вараська гімназія | 2 | Ковалюк К.І. |
3 | Юсько Денис | ЗЗСО с.Заболоття | 2 | Костючик І.В. |
4 | Годунок Анастасія | Вараська гімназія | 3 | Ковалюк К.І. |
5 | Суворова Альона | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | 3 | Рижа О.В. |
6 | Тарасюк Дмитро | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 | 3 | Турчинська Г.М. |
7 | Берник Ольга | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 | 3 | Саворона С.В. |
8 | Сидоренко Артем | Вараська гімназія | 3 | Ковалюк К.І. |
8 клас | ||||
1 | Кущик Максим | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | 1 | Федосюк Л.В. |
2 | Федосюк Олександр | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | 2 | Федосюк Л.В. |
3 | Шмигельський Ілля | Вараська гімназія | 2 | Ковалюк К.І. |
4 | Нечипорук Тарас | ЗЗСО с.Заболоття | 3 | Костючик І.В. |
5 | Сергійчук Василь | ЗЗСО с.Заболоття | 3 | Костючик І.В. |
6 | Ціпкайло Андрій | Вараська гімназія | 3 | Ковалюк К.І. |
9 клас | ||||
1 | Панченко Зоя | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | 1 | Федосюк Л.В. |
2 | Щур Богдана | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | 2 | Федосюк Л.В. |
3 | Ширяєв Артем | Вараська гімназія | 2 | Фетісенко Л.О. |
4 | Маркелюк Тимофій | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | 2 | Федосюк Л.В. |
5 | Бедик Артем | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 | 3 | Стельмах А.В. |
6 | Курець Орест | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 | 3 | Саворона Н.М. |
7 | Саворона Костянтин | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | 3 | Федосюк Л.В. |
8 | Мирончук Владислав | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 | 3 | Ковалюк К.І. |
10 клас | ||||
1 | Мархайчук Іван | Вараська гімназія | 1 | Фетісенко Л.О. |
2 | Лобанов Данило | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | 1 | Сидорчик К.М. |
3 | Тарасюк Олександр | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | 2 | Сидорчик К.М. |
4 | Лесько Олексій | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 | 2 | Нікітіна Г.М. |
5 | Липовський Іларій | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | 3 | Сидорчик К.М. |
6 | Жук Дмитро | Вараська гімназія | 3 | Фетісенко Л.О. |
7 | Вінічук Артем | Вараська гімназія | 3 | Фетісенко Л.О. |
11 клас | ||||
1 | Кравчук Владислав | ЗЗСО с.Заболоття | 1 | Костючик І.В. |
2 | Дулько Діана | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | 2 | Федосюк Л.В. |
3 | Василишин Денис | Вараська гімназія | 2 | Фетісенко Л.О. |
4 | Несіпбаєва Даміра | Вараська гімназія | 3 | Фетісенко Л.О. |
5 | Турко Роман | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 | 3 | Новак В.А. |
6 | Водько Богдана | Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 | 3 | Нікітіна Г.М. |
Щиро вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та їх наставників! Зичимо нашим учасникам олімпіади міцного здоров’я, успіхів та натхнення на нові відкриття!
Коментарi