Підсумки ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
27 листопада 2019 року проведено ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика. У ньому взяли участь 62 учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти міста та с.Заболоття. Переможцями стали 27 учасників змагань. Найбільше - 7 місць - вибороли учні Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, 5 місць - учасники Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. По 4 призові місця отримали конкурсанти Вараської гімназії, Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, по два місця - учні Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – школа І ступеня» №10 та закладу загальної середньої освіти с.Заболоття. 1 призове місце виборола учениця Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.
Переможці ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика
І місце:
Обруснік Анастасія, учениця 3 класу навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» №10
Савонюк Олексій, учень 4 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1,
Ващишина Анна, учениця 5 класу Вараської Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1,
Калісінська Таїсія, учениця 6 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2,
Васерук Роман, учень 7 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1,
Швець Роман, учень 8 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№4,
Бондаренко Максим, учень 9 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1,
Сусь Марта, учениця 10 класу Вараської гімназії,
Несіпбаєва Даміра, учениця 11 класу Вараської гімназії.
ІІ місце:
Томашевська Анастасія, учениця 3 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2,
Шуляк Роман, учень 4 класу навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» №10,
Пінчук Софія, учениця 5 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2,
Власюк Олександр, учень 6 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1,
Юдін Антон, учень 7 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4,
Тригуба Назар, учень 8 класу Вараської гімназії,
Шпорлюк Юлія, учениця 9 Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2,
Голуб Анна, учениця 10 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3,
Щур Софія, учениця 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце:
Ковальчук Катерина, учень 3 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;
Чукова Соломія, учениця 4 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3,
Тимощук Богдана, учениця 5 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5,
Скібчик Лідія, учениця 6 класу закладу загальної середньої освіти с.Заболоття
Пуха Софія, учениця 7 класу Вараської гімназії,
Дудко Дарина, учениця 8 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2,
Кречик Ольга, учениця 9 класу закладу загальної середньої освіти с.Заболоття
Федінчик Адіна, учениця 10 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4,
Яйченя Анастасія, учениця 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.
Вітаємо переможців конкурсу та зичимо подальших успіхів!
Коментарi